• Suszarka do filamentów Sunlu FilaDryer S2

Symbol : 27768
Keine Ware
94,73 €
Geben Sie Ihre e-Mail
Versand innerhalb Sofort
Versandpreis Der Mangel an
Die Verfügbarkeit von 0 cm
EAN 6933582302320

Suszarka Sunlu FilaDryer S2 to urządzenie, które pozwala w wygodny i szybki sposób przygotować dowolny filament do druku. Urządzenie to stworzono do obsługi każdego rodzaju materiału, od PLA do ekstremalnie higroskopijnych materiałów, takich jak BVOH i Nylon.

Podstawowe dane techniczne:

-Suszarkę wyposażono w duży wygodny ekran dotykowy,

-regulowana temperatura w zakresie 35-70°C,

-timer można ustawić w zakresie od 1 do 99 godzin,

-zasilacz w zestawie,

-rozmiar: 265*118*247mm,

-maksymalny rozmiar szpuli: średnica 210mm, szerokość 85mm,

-waga: 1190 gram, 

-średnica filamentu: 1,75/2,85/3,00mm, 

-napięcie: 100-240V, 

-moc w trybie czuwania: 0,05W,

-maksymalna moc:48W,

-rozmiar ekranu:3,43*2,87 cala.

 

Po co mi suszarka?

SUNLU S2 Filament Dry Box usunie nadmiar wilgoci z filamentu do druku 3D, co pomoże uniknąć typowych problemów, takich jak zatykanie, słaba przyczepność i migracja warstw spowodowana wilgocią filamentu. Jest to poprawiona wersja suszarki S1/ Wygodna obsługa za pomocą ekranu dotykowego. W urządzeniu zastosowano funkcję zapamiętywania profili suszenia, więc za każdym razem nie musisz ustawiać od nowa :). Po zakończeniu ustawionego programu suszenia, temperatura, wilgotność i inne wskaźniki będą wyświetlane na ekranie w czasie rzeczywistym.  Ustawienia sprzed wyłączenia urządzenia zostaną zapamiętane do czasu ponownej zmiany ustawień.

 

image

Es gibt derzeit keine Kommentare oder Bewertungen für dieses Produkt.
  • Komplettpreise

Die Qualität der
Die Funktionalität der
Preis
Die Signatur der
Stellungnahme des die
Die Signatur der
E-Mail
Stellen Sie eine Frage
Diese Website verwendet Cookies in Übereinstimmung mit der Politik. Ihre Nutzung der Website bedeutet, dass sie auf Ihrem Gerät platziert werden, Sie können die Einstellungen Ihres Browsers ändern.